WYDARZENIA

POWODZENIA, PRZYJACIELE!

       W piątek, 27 kwietnia żegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej szkoły. uroczystość rozpoczęła msza św., odprawiona przez ks. Arkadiusza Ryłka . Następnie głos zabrała dyrektor szkoły, pani Wioletta Gierłachowska. Nawiązała do tradycji szkoły, wskazując na wartość rolniczego kształcenia i pogratulowała tegorocznym absolwentom już uzyskanych wyników kształcenia zawodowego - wszyscy uzyskali kwalifikację R.16. Życzyła równie owocnych efektów tym absolwentom, którzy przystąpią do egzaminów maturalnych, a wszystkim spełnienia marzeń i planów. Do życzeń pani dyrektor dołączyli w swoich wystąpieniach przybyli na uroczystość goście: Wicestarosta Powiatu Wysokomazowieckiego, pan Leszek Gruchała, oraz radny powiatu, pan Waldemar Kikolski, który przed laty kończył naszą szkołę i z tej perspektywy podzielił się wspomnieniami o swojej maturze.
      Po rozdaniu nagród wyróżnionym uczniom oraz świadectw ukończenia szkoły, przyszedł czas na głos młodzieży. W imieniu czwartoklasistów podziękowania za wspólnie spędzone lata i pracę z młodzieżą wychowawcom i nauczycielom złożył Łukasz Puławski. Wyrazem wdzięczności stały się wręczone kwiaty.
      W części przygotowanej przez uczniów klasy trzeciej znalazła się chwila wspomnień ze szkolnej ławki, a na dobrą przyszłość absolwenci otrzymali kompasy, aby zawsze wiedzieli, dokąd podążać. Całości wystąpień towarzyszyła prezentacja zdjęć ukazująca uczniów w różnych chwilach życia szkoły.
      Po uroczystości pozostała jeszcze chwila na wspólne zdjęcia, jeszcze ostatnie spotkanie z wychowawczynią, panią Danutą Łupińską, i oczywiście - pożegnalna runda przejazdu samochodami przed szkołą.
      Nam pozostaje życzyć absolwentom wszystkiego najlepszego na kolejnych etapach życia.

      Powodzenia, przyjaciele!

Zapraszamy do galerii.

GALERIA