WYDARZENIA

ABSOLWENCKA OSIEMNASTKA

       W niedzielę 18 bm. miało miejsce spotkanie absolwentów roku 2000 z klasy liceum ekonomicznego. Po osiemnastu latach od ukończenia szkoły spotkały się ze swoim byłym wychowawcą, Jackiem Tomkielem, osoby z klasy LE b.
       W czasie spotkania nie brakowało wzruszających chwil, ale przeważały wesołe wspomnienia z czasów nauki. Znalazł się też czas na zwiedzenie "starych kątów" szkoły i internatu, które przeszły przez lata gruntowną przemianę; była możliwość przypomnienia zdjęć w kronikach, zapisów w dzienniku lekcyjnym, tematów i ocen z przedmiotów, a te z kolei przywoływały następne wspomnienia, w jakich okolicznościach były wystawione.
       Przy kawie i słodkościach czas minął jak jedna chwila, a niepowtarzalna atmosfera wpłynęła na decyzję o konieczności powtórnego spotkania - może w szerszym gronie i na pewno szybciej niż za kolejne 18 lat.
       Spotkanie z absolwentkami z roku 2000 było kolejnym zorganizowanym w ZSR w Krzyżewie spotkaniem z byłymi uczniami poszczególnych klas i roczników. Jest to zawsze świetna okazja do przypomnienia się po latach, przywołania wspomnień i odwiedzenia miejsc, w których spędziło się kilka barwnych lat swego życia.Zapraszamy do galerii.

GALERIA