WYDARZENIA

Wycieczka dydaktyczna na AGRO SHOW 2013

      W dniach 19-20 września 2013 roku 48 naszej szkoły uczestniczyło w wycieczce, której głównym celem było zwiedzanie XV Międzynarodowej Wystawy Rolniczej Agro Show 2013 w Bednarach k/Poznania. Wyjazd współfinansowany był ze środków Unii Europejskiej w ramach EFS poprzez projekty Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego w Krzyżewie oraz Czas na fachowców.
      Młodzież wyjechała 19. 09. W godzinach rannych, by po południu mieć możliwość zwiedzania Sanktuarium Matki Bożej Licheńskiej i skorzystać w Licheniu z noclegu. Rano 20.09 ruszyliśmy do Bednar, by od godz. 9.00 rozpocząć zwiedzanie wystawy.
      W Agro Show 2013 prezentowało się 761 firm, w tym prawie 100 zagranicznych, a tereny wystawowe objęły 120 ha powierzchni.
      Głównym tematem pokazu były maszyny rolnicze do produkcji roślinnej i zwierzęcej, ale obejrzeć można było również wiele innowacji związanych z szeroko rozumianą tematyką wsi i rolnictwa.
      Pokazy wzbudziły olbrzymie zainteresowanie wśród naszej młodzieży i 5 godzin zwiedzania minęło bardzo szybko. Około godziny 14. Wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu.
      Opiekunami na wycieczce byli nauczyciele: Danuta Łupińska, Elżbieta Gołaszewska i Józef Gałko.

GALERIA