WYDARZENIA

Szkolne Święta Bożego Narodzenia

      Ostatni tydzień przed Bożym Narodzeniem upłynął w naszej szkole już w nastroju świątecznym. W miniony piątek młodzież wystawiła Jasełka, tym razem w tradycyjnej formie, w środę grupa kolędników przemierzała szkolne korytarze i sale, z Józefem i Maryją, z królem, diabłem i Mikołajem, śpiewając kolędy i pastorałki, i zbierając jednocześnie pieniądze na konto Fundacji na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny.
       Przedświąteczny tydzień zakończyła szkolna wigilia, na którą przybyli obecnie uczący nauczyciele, pracownicy szkoły oraz nauczyciele emeryci, były dyrektor szkoły Kazimierz Nahajowski i Sanisława Brzozowska. Spotkanie rozpoczął ksiądz Arkadiusz wspólną modlitwą. Po słowach życzeń ze strony obecnej pani dyrektor Wioletty Gierłachowskiej oraz byłego dyrektora zebrani podzielili się opłatkiem, a miła atmosfera, w jakiej przebiegało spotkanie sprawiło, że wszyscy chętnie włączyli się do śpiewania kolęd, których śpiew wraz z panią Barbarą Grabowską prowadził i akompaniował na gitarze Bogusław Doroszkiewicz.
       Tak radosnej i serdecznej atmosfery życzymy Przyjaciołom i Sympatykom naszej szkoły. Z okazji zbliżających się świąt pozdrawiamy wszystkich Nauczycieli, Pracowników, Absolwentów i Uczniów Zespołu Szkół Rolniczych w Krzyżewie, życząc zdrowia, szczęścia, spełnienia marzeń. Życzymy wiele radości w święta, a także wszystkiego, co najlepsze w nowym roku.

GALERIA


GALERIA