WYDARZENIA

STUDNIÓWKA 2015


      17 stycznia 2015 r. młodzież z Zespołu Szkół Rolniczych w Krzyżewie bawiła się na balu studniówkowym w restauracji Zacisze w Łapach. Punktualnie o godz. 18. rozpoczęła się tak ważna dla przyszłych maturzystów uroczystość, którą rozpoczęła część oficjalna. Pani dyrektor Wioletta Gierłachowska powitała wszystkich przybyłych gości, rodziców oraz młodzież. W krótkim przemówieniu zwróciła uwagę na doniosłość tego wyjątkowego balu. Przypomniała, co symbolizuje słowo studniówka. Życzyła wszystkim maturzystom owocnej pracy w ciągu ostatnich stu dni nauki, by bez problemu zdali egzamin dojrzałości oraz egzaminy zawodowe. Do życzeń pani dyrektor dołączyli w miłych słowach zaproszeni goście: wicestarosta powiatu wysokomazowieckiego, pan Leszek Gruchała, radny powiatu Waldemar Kikolski, przedsiębiorca współpracujący ze szkołą, właściciel firmy Trans-Rol Andrzej Remisiewicz, a także przedstawicielka Rady Rodziców, pani Dorota Zarzecka.
      Po tradycyjnych słowach "Poloneza czas zacząć", młodzież zatańczyła go w pięknym układzie przygotowanym pod kierunkiem pani Alicji Stasiuk, wychowawczyni IV TR.
      A potem… potem spełniły się słowa wypowiedziane przez młodzież w powitaniu, gdy życzyli wszystkim wspaniałej zabawy do białego rana. Studniówkowy bal był naprawdę udany i na długo zostanie w pamięci maturzystów i ich gości.
GALERIA