WYDARZENIA

Pożegnanie maturzystów 2015

"Szczęśliwej drogi już czas..."


      W piątek, 24 kwietnia br., w Zespole Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie odbyło się uroczyste pożegnanie klas maturalnych. Podczas uroczystości nie obyło się bez przemówień pożegnalnych wygłoszonych m.in. przez Dyrektor szkoły Panią Wiolettę Gierłachowską, Starostę Wysokomazowieckiego Bogdana Zielińskiego oraz Przewodniczącego Rady Rodziców Pana Janusza Łuniewskiego. Miłym momentem było wręczenie najlepszym uczniom nagród za bardzo dobre i dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie i pracę na rzecz szkoły.


      Wyróżnieni zostali:

  • Adam Kierzkowski, Marcin Janczewski, Przemysław Moczydłowski, Marek Markowski, Damian Targoński, Daniel Cichoński i Mariusz Łoński - uczniowie klasy IV TR:
  • Karolina Porucznik, Marta Sadkowska, Anna Ciborowska i Karolina Cimaszewska - uczennice klasy III LO
  • Renata Stypułkowska, Izabela Zarzecka, Kamil Łupiński i Daniel Dąbrowski - uczniowie klasy IV TA
      Część artystyczną przygotowali uczniowie klas młodszych pod kierunkiem p. Danuty Łupińskiej, którzy przez piosenki, wiersze i słowa refleksji podziękowali tegorocznym absolwentom za współpracę i tworzenie wspólnej historii ZSR w Krzyżewie, życząc dalszych sukcesów i powodzenia na egzaminie maturalnym i zawodowym.
      Na zakończenie w imieniu wszystkich klas maturalnych Karol Krasowski podkreślając, że ta uroczystość jest ostatnią uroczystością, wspólnie przeżywaną w tej szkole "Wielu było przed nami i wielu będzie po nas, przechodzimy do historii szkoły" podziękował koleżankom i kolegom za czas spędzony w murach szkoły. Dyrekcji, wychowawcom i całemu gronu pedagogicznemu maturzyści swoją wdzięczność wyrazili wiązankami kwiatów dziękując za trud włożony w wychowanie, za okazane wsparcie, pomoc ale i za doświadczenie oraz wiedzę jaką im przekazano.
      Właśnie dla tegorocznych maturzystów zakończył się rok szkolny. Tradycyjna uroczystość na sali gimnastycznej pełna była wzruszeń i zaskoczeń.


GALERIA