WYDARZENIA

Pierwsze spotkanie z rodzicami


      W tym roku, wyjątkowo w piątek, a nie jak dotychczas - w niedzielę, odbyło się pierwsze spotkanie nauczycieli z rodzicami uczniów naszej szkoły. Nie wszyscy mogli wygospodarować piątkowe popołudnie, zwłaszcza gdy byli zobowiązani pracą zawodową, ale ci rodzice, którzy przybyli, mieli okazję zapoznać się z warunkami nauki, wyposażeniem szkoły, możliwościami rozwijania zainteresowań przez młodzież, a także obowiązkami i wymogami wynikającymi z planu pracy szkoły. Pani dyrektor przedstawiła także dotychczasowe osiągnięcia szkoły i stopień modernizacji. Od tego roku młodzież dojeżdżająca może korzystać z wyremontowanych pokoi w internacie. Każdy może się przekonać, że standard pomieszczeń zadowoli najbardziej wybrednych.
      Aby nie skupiać się tylko na informowaniu rodziców o osiągnięciach młodzieży, zdecydowaliśmy się również pokazać, na co nas stać i powtórzyliśmy przedstawienie z Dnia Edukacji Narodowej, które cieszyło się uznaniem młodzieży i kadry pedagogicznej. Nasi aktorzy zagrali niemal bez tremy, choć w pierwszych rzędach zasiedli ich rodzice.
      Po części ogólnej rodzice udali się na spotkania z wychowawcami klas. Mamy nadzieję, że tam usłyszeli tylko dobre informacje o swoich dzieciach.


GALERIA