WYDARZENIA

"Dzień otwartych drzwi" w naszej szkole


      Dni otwarte to dobra okazja, by zachęcić młodzież gimnazjalną do wyboru szkoły poprzez bezpośrednie pokazanie, co placówka ma do zaoferowania.
      W tym roku szkoła nasza starała się skupić uwagę młodzieży zwłaszcza na kształceniu zawodowym, zapraszając na pokaz maszyn rolniczych i prezentację ich możliwości na szkolnym polu.
      Poza parkiem maszynowym nie zabrakło oczywiście czasu na zwiedzanie sal lekcyjnych i pracowni. Chętni mogli spróbować jazdy konnej, uczestniczyć w meczu piłki nożnej na szkolnym boisku lub przez chwilę poczuć się jak archiwiści, przeglądając kroniki szkoły. Niejeden przyszły uczeń mógł odnaleźć swoich krewnych lub znajomych na zdjęciach z minionych lat. Była także chwila zabawy w części rozrywkowej, przygotowanej przez zespół teatralno-muzyczny pod kierunkiem Bogusława Doroszkiewicza, nauczyciela języka polskiego w naszej szkole.
      Niestety, dość kapryśna pogoda ograniczyła nieco pokaz pełnych możliwości sprzętu rolniczego i wszystkich walorów placówki, ale mamy nadzieję, że kto chciał dostrzec dobre strony nauki u nas, ten je odnalazł.
      Dziękujemy wszystkim, którzy odwiedzili Krzyżewo: młodzieży gimnazjalnej z Kobylina, Płonki Kościelnej, Sokół, którzy przybyli grupami, a także wszystkim uczniom z pozostałych szkół, którzy wybrali się do nas indywidualnie: młodzieży z Łap, Tykocina, Rutek, Piekut, Poświętnego. Cieszymy się, że mogliśmy być waszymi przewodnikami i z zainteresowaniem przyjęliście nasze informacje o szkole i warunkach kształcenia.
      Chcemy także podziękować wszystkim wystawcom sprzętu rolniczego współpracującym ze szkołą oraz kierownictwu Ośrodka Turystyczno-Rehabilitacyjnego. To dzięki takim wspólnym działaniom możemy przedstawić szeroką ofertę zajęć i kierunków oraz pokazać perspektywy pracy po ukończeniu ZSR w Krzyżewie.


GALERIA IGALERIA II