SZCZĘŚLIWY FINAŁ OLIMPIJSKICH ZMAGAŃ

    04 marca 2019r. w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Podlaskiego odbył się wojewódzki finał tegorocznej edycji Olimpiady Młodych Producentów Rolnych. Pośród wyłonionych pięciu finalistów, którzy będą reprezentować Podlasie podczas XXV Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej AGROTECH w Kielcach znaleźli się: Łukasz Łuniewski, absolwent naszej szkoły z 2016 roku, obecnie student SGGW w Warszawie – na miejscu pierwszym, i Radosław Sokołowski, tegoroczny maturzysta – na miejscu trzecim.

       Do udziału w Olimpiadzie zgłosiło się 49 uczestników, którzy musieli się wykazać wiedzą związaną z produkcją roślinną, zwierzęcą, mechanizacją rolnictwa, ochroną środowiska, odnawialnymi źródłami energii, ekonomią, Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020, więc tym bardziej cieszą nas wysokie miejsca Radka i Łukasza. W pierwszej dwunastce zmieścił się jeszcze jeden uczeń naszej szkoły, Mateusz Pęza z IV TR.

Gratulujemy Wam, koledzy, dotychczasowych osiągnięć i życzymy fantastycznego finału w Kielcach. Będziemy za Was trzymać kciuki.