DOBRA WSPÓŁPRACA TO PODSTAWA

       17 października w szkole gościliśmy grupę przedstawicieli handlowych dystrybutorów pasz, której organizatorem był  Producent Pasz TASOMIX reprezentowany przez Radosława Decewicza, specjalistę ds. żywienia bydła.

      ZSR w Krzyżewie to dobry wybór miejsca spotkań i konferencji. Sale są dobrze wyposażone, przestronne, o czym przekonali się uczestnicy szkolenia. Zwracali także  uwagę, że takie spotkanie w Krzyżewie można zorganizować w przyszłości. Przypominamy, że Krzyżewo już nieraz było miejscem konferencji i spotkań, na co mamy nadzieję i w przyszłości. Jest to dobra forma współpracy z producentami, dystrybutorami, przedstawicielami nauki i praktykami rolnictwa, gdy uczniowie i dorośli mogą zdobywać dodatkowe informacje, poznawać nowinki naukowe i rynkowe oraz dzielić się doświadczeniami i własną wiedzą.