Pożegnanie maturzystów!

Żegnamy drugi dom.

            26 kwietnia oficjalnie zakończyliśmy czteroletni okres nauki w szkole średniej. Dla nas to nie była tylko szkoła, bo czuliśmy się tutaj jak w drugim domu. I taki charakter miało nasze pożegnanie z Zespołem Szkół Rolniczych w Krzyżewie. Dziękujemy za przybycie na naszą uroczystość gości: pana Leszka Gruchały, Wicestarosty Powiatu Wysokomazowieckiego i pana Waldemara Kikolskiego, Dyrektora Zespołu Szkól w Sokołach, także absolwenta ZSR w Krzyżewie.      Dziękujemy całemu Gronu Pedagogicznemu oraz pracownikom szkoły za czteroletni trud pracy z nami i cierpliwość dla naszych nie zawsze wspaniałych pomysłów. Cieszymy się, że za nami kolejny etap młodzieńczego życia i jednocześnie odczuwamy żal, że okres beztroski i swobody bezpowrotnie się kończy. 
           W tym szczególnym dniu zorganizowaliśmy “rodzinne” pożegnanie szkoły, które miało wyjątkowy charakter, zarówno ze względu na minione cztery lata nauki, jak i ze względu na wydarzenia – dobre i radosne, poważne i smutne – w jakich przyszło nam uczestniczyć. Dziękujemy za te wszystkie minione chwile.
           Wszystkim absolwentom życzymy dobrych wyników na egzaminach, spełnienia planów i marzeń oraz wielu cennych szkolnych wspomnień. My Krzyżewo będziemy wspominać jak najlepiej, bo tu człowiek czuł się zawsze wśród przyjaciół, jak w drugim domu.
Do zobaczenia w dorosłym życiu!
Absolwenci ZSR w Krzyżewie 2019