STUDIA WYSOKICH LOTÓW

       W piątek, 18 października klasę I technik rolnik odwiedził dr Wiesław Zawadzki, wykładowca akademicki Wyższej Szkoły Agrobiznesu w Łomży, absolwent Akademii Obrony Narodowej w Warszawie.

       Jednak najważniejsza okazała się informacja, że pan podpułkownik jest wiceprezesem Aeroklubu Białostockiego i chce zachęcić nas do udziału w zajęciach w aeroklubie. Przedstawił nam program kursu spadochroniarskiego, zrobił wykład z historii lotnictwa, aby po tej dawce teorii pokazać niezmiernie ciekawe filmy ukazujące przygotowania do skoku, pierwsze skoki, jak i prawdziwych mistrzów tej dyscypliny.

     Wygospodarowana godzina zajęć minęła jak jedna chwila, ale było warto oderwać się od tematów rolniczych, by przekonać się, jak różne bywają zajęcia i pasje, i to przedstawiane przez osobę, która początkowo kojarzyła nam się wyłącznie z wyższą uczelnią i studiami.