Tanecznym krokiem w sto dni do matury

19 stycznia o godzinie 19.00 uczniowie Technikum w Zespole Szkół Rolniczych w Krzyżewie rozpoczęli studniówkowy bal. Przestronna sala Dworku Narwiańskiego w Jeńkach na całą noc stała się miejscem wspaniałej zabawy.
       Zanim jednak rozbrzmiały takty poloneza z filmu “Pan Tadeusz”, nastąpiły chwile powagi i wyciszenia. Minutą ciszy uczczono pamięć tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza.
      W wystąpieniach maturzystów nie zabrakło słów podziękowań skierowanych do zaproszonych gości, nauczycieli i rodziców za życzliwość, wsparcie w nauce i cierpliwość wobec popełnianych przez młodzież błędów. Wraz z podziękowaniami i życzeniami udanego wieczoru, uczniowie wręczyli piękne wiązanki kwiatów.
       Mimo że tegoroczna grupa maturzystów w ZSR w Krzyżewie nie jest liczna, radosny nastrój nie opuszczał nikogo, a zabawa trwała aż do niedzielnego poranka.