Tytuł laureata dla ucznia Zespołu Szkół Rolniczych w Krzyżewie.

               XLIII edycja Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych już za nami. W eliminacjach centralnych, które odbyły się 7 i 8 czerwca w ZSCKR w Hańczowej (woj. małopolskie) brało udział ponad 200 uczniów rywalizujących w 11 blokach tematycznych.

            Miło nam poinformować, że nasz tegoroczny maturzysta Mateusz Pęza uzyskał tytuł laureata w bloku produkcja roślinna. Dla  Mateusza to już kolejny sukces – w ubiegłorocznych eliminacjach centralnych również uzyskała tytuł laureata. 

      W historii OWiUR  Zespół Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie zaznaczył swój udział wieloma sukcesami. Przez szereg lat nasi uczniowie zdobywając laury przysparzali dumy i satysfakcji całej naszej Szkole, a w szczególności nauczycielom przedmiotów zawodowych. Mateuszowi dziękujemy za kontynuację tej pięknej tradycji,  gratulujemy świetnego wyniku  i życzymy dalszych sukcesów.