W PODZIĘKOWANIU NAUCZYCIELOM

       18 października obchodziliśmy Dzień Nauczyciela. Może kilka dni później niż właściwie przypada Dzień Edukacji Narodowej, ale szczerze życzyliśmy  naszym nauczycielom wszystkiego najlepszego z okazji Ich święta, przeprosiliśmy za nie zawsze wzorowe zachowanie, a w podziękowaniu za trud i wysiłek wkładany w pracę z nami, wręczyliśmy kwiaty i ręcznie wykonane pudełeczka ozdobione napisem: „Dzieci rodzą się ze skrzydłami, nauczyciele pomagają im latać”. Krótką chwilę humoru dostarczyła część artystyczna w formie scenki „z życia szkoły” czyli nasze wyobrażenie lekcji języka polskiego.

      Na naszą uroczystość przybyli także goście: wicestarosta wysokomazowiecki, pan Leszek Gruchała, oraz pani Jadwiga Pstrągowska, emerytowana wicedyrektor ZSR w Krzyżewie, przedstawiciele Rady Rodziców oraz absolwent.

      Pan starosta wręczył Nagrody Zarządu Powiatu Wysokomazowieckiego pani dyrektor Joannie Krawczuk oraz pani Danucie Łupińskiej, nauczycielowi przedmiotów zawodowych. Nagrody dyrektora szkoły otrzymali nauczyciele: Małgorzata Lipińska, Małgorzata Bałakier, Ewa Jabłońska, Janusz Dardziński, Elżbieta Gołaszewska, Agnieszka Stypułkowska, oraz pracownicy administracji i obsługi: Elżbieta Patkowska i Danuta Roszkowska.