„Żniwa mogą być bezpieczne – w obiektywie 2020”-wirtualny konkurs

          Tegoroczne żniwa, jak co roku będą gorące i pełne obaw, czy uda się zebrać plony w dobrych warunkach pogodowych. Jednak tegoroczny stan pandemii związanej z koronawirusem nie pozwala na prowadzenie działań specjalistom OIP w bezpośrednim kontakcie z rolnikami pracującymi na polach tj. wizytacji prac polowych i doradztwa osobistego.
        Dlatego proponujemy wszystkim mieszkańcom podlaskiej wsi udział
w wirtualnym konkursie „Żniwa mogą być bezpieczne – w obiektywie 2020”. Idea jest prosta – trzeba nakręcić film o tematyce związanej z pracami żniwnymi, a szczególnie bezpieczeństwem w czasie tych prac.                Regulamin wraz z formularzem zgłoszenia jest w załączeniu.
Zachęcamy wszystkich do udziału. Autorzy najciekawszych filmów otrzymają nagrody rzeczowe.