Fundacja Edukacyjna "Perspektywy" potwierdza, że

Technikum w Zespole Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie

jest wśród 500 najlepszych techników w Polsce

sklasyfikowanych w Rankingu Liceów i Techników PERSPEKTYWY 2019 i przysługuje mu tytuł

"Złotej Szkoły 2019".GALERIA


TANECZNYM KROKIEM W STO DNI DO MATURY


      19 stycznia o godzinie 19.00 uczniowie Technikum w Zespole Szkół Rolniczych w Krzyżewie rozpoczęli studniówkowy bal. Przestronna sala Dworku Narwiańskiego w Jeńkach na całą noc stała się miejscem wspaniałej zabawy.

więcej...


PRACOWICI JAK PSZCZOŁY


      16 grudnia 2018 roku w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Podlaskiego w Białymstoku odbyło się podsumowanie cyklu szkoleń i konkursu organizowanego przez Departament Rolnictwa i Obszarów Rybackich przy współpracy ze Społecznym Zespołem ds. Pszczelarstwa, na który przybyli pasjonaci pszczelarstwa, przedstawiciele zrzeszeń podlaskich pszczelarzy oraz młodzież z kilku podlaskich szkól rolniczych wraz z nauczycielami. Była to grupa uczniów, która w konkursie kończącym cykl szkoleń pn. "Znaczenie pszczół dla człowieka i gospodarki" osiągnęła najwyższą punktację. Znalazło się wśród nich dwoje reprezentantów naszej szkoły: Klaudia Sawicz z kl. IV technikum - technik agrobiznesu i Radosław Sokołowski z kl. IV technikum - technik rolnik. Uczniowie wraz z opiekunem, p. Ewą Jabłońską odebrali nagrody wręczane przez wicemarszałka województwa podlaskiego Stanisława Derehajło.

więcej...WŚRÓD NAJLEPSZYCH


      12 grudnia w Urzędzie Wojewódzkim w Białymstoku odbyła się uroczystość wręczenia dyplomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów. W gronie 116 najlepszych uczniów szkól średnich i techników województwa podlaskiego był także uczeń naszej szkoły, Radosław Sokołowski z klasy IV o profilu technik rolnik.

więcej...


ABSOLWENCKA OSIEMNASTKA


      W niedzielę 18 bm. miało miejsce spotkanie absolwentów roku 2000 z klasy liceum ekonomicznego. Po osiemnastu latach od ukończenia szkoły spotkały się ze swoim byłym wychowawcą, Jackiem Tomkielem, osoby z klasy LE b.

więcej...


NAJWAŻNIEJSZE : BEZPIECZEŃSTWO !


      14 listopada br. odbył się w naszej szkole konkurs BHP. Po części podstawowej najwięcej punktów uzyskał uczeń klasy IV w zawodzie technik rolnik, Mateusz Pęza, który będzie reprezentował szkołę w kolejnym etapie konkursu. Musiała się też odbyć dogrywka, która wyłoniła zdobywcę drugiego miejsce. Lepszym od reprezentantki klasy IV w zawodzie technik agrobiznesu okazał się uczeń klasy IV - technik rolnik, Paweł Puchacz.
       Zdobywcom nagród i wszystkim startującym w konkursie gratulujemy osiągniętych miejsc i życzymy, by w przyszłym zawodzie wiedza o zasadach bezpieczeństwa uchroniła Was przed wypadkami i zagrożeniami.


STYPENDIA DLA NASZYCH NAJLEPSZYCH


      16 października br. na Wydziale Nauk o Zdrowiu Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku 50 najlepszych uczniów województwa podlaskiego odebrało stypendia naukowe przyznane przez Zarząd Województwa Podlaskiego. W tym gronie nie mogło zabraknąć reprezentantów naszej szkoły. Radosław Sokołowski i Mateusz Pęza, uczniowie klasy IV technikum - technik rolnik to laureaci i finaliści olimpiad przedmiotowych.
      Stypendium Zarządu Województwa Podlaskiego jest wymiernym znakiem sukcesów naukowych. Pięćdziesięciu najlepszych uczniów wybrano spośród 120, którzy złożyli wnioski o stypendium, tym bardziej więc cieszy, że praca i wiedza naszych kolegów zostały docenione przez komisję.
      Wszystkim wyróżnionym uczniom, a szczególnie naszym kolegom, Mateuszowi i Radkowi gratulujemy osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów.

GALERIA


W 100-LECIE NIEPODLEGŁOŚCI POLSKI

        23 września miała miejsce uroczystość nadania rondu na skrzyżowaniu w gminie Sokoły imienia naszej Patronki, Stefanii Karpowicz. Z tej okazji w czasie uroczystej sesji Rady Gminy Sokół wystąpił z okolicznościowym wykładem p. Jacek Tomkiel, nauczyciel historii, któremu towarzyszyła z prezentacją archiwalnych tekstów p. Agnieszka Stypułkowska, absolwentka naszej szkoły. Aby przybliżyć wszystkim postać Stefanii Karpowicz, w szkole przygotowaliśmy wystawę dokumentacji i pamiątek związanych z Jej Osobą i szkołą rolniczą, której była założycielką. Częścią prezentacji stały się ocalałe meble i drobiazgi z epoki.
       Stefania Karpowicz to ważna postać w historii regionu, jako aktywna działaczka społeczna, pozytywistka i indywidualność swojej epoki, swoimi działaniami dołożyła cegiełkę do budowania niepodległości Polski. Już w 1913 roku założyła szkołę rolniczą w Krzyżewie poświęcając na to swój majątek, a kształcąc młodzież dbała o wychowanie w duchu patriotycznym.

       Osoby zainteresowane postacią Stefanii Karpowicz, "Nadnarwiańskiej Siłaczki" oraz historią szkoły zapraszamy do nas. Wystawę można będzie obejrzeć do 11 listopada b.r. w godzinach otwarcia szkoły, tj. 8.00 - 15.00.

więcej...


Stypendia Starosty Powiatu Wysokomazowieckiego


      W dni 3 wreśnia 2018 r. nasi dwaj uczniowie z najwyższą średnią ocen - powyżej 5,0 - Radosław Sokołowski i Mateusz Pęza, odbierali z rąk Starosty Powiatu Wysokomazowieckiego Bogdana Zielińskiego stypendia. Chcemy wierzyć, że taki początek roku przyniesie nam równie szczęśliwe zakończenie naszej nauki i będziemy mogli odbierać świadectwa wraz z nagrodami za efekty pracy w klasie czwartej.

więcej...


NA DOBRY POCZĄTEK


       3 września rozpoczęliśmy kolejny rok szkolnej pracy. Dla nas to rok wyjątkowy, bo w grudniu czekają nas egzaminy zawodowe, a w maju matura. Aby dodać sobie odwagi i nadziei na szczęśliwe uporanie się z tak ważnymi sprawdzianami, starannie przygotowaliśmy się do wejścia w rok szkolny 2018/2019, uważnie słuchając przypowieści o talentach i nauki o rozwijaniu własnych zdolności i konieczności solidnej pracy wygłoszonej przez ks. Arkadiusza w czasie mszy św. w Sokołach.

więcej...


ZŁOTA JAK SŁOŃCE


       06 września na zaproszenie organizatorów wzięliśmy udział w Dniu Kukurydzy i Soi w SDOO w Krzyżewie.

więcej...


Nasi uczniowie w gronie "najlepszych wśród najlepszych"


      W dniach 07-08 czerwca na Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu, odbyły się eliminacje centralne XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Ponad 200 uczestników z całej Polski rywalizowało w 11 blokach tematycznych. Wśród nich znaleźli się uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie: Radek Sokołowski i Mateusz Pęza. Obaj odnieśli ogromny sukces w bloku - produkcja roślinna zdobywając wysokie piąte i czternaste miejsca dające im tytuły laureatów. Oprócz nagród rzeczowych i pieniężnych w postaci stypendium, obaj laureaci uzyskali zwolnienie z częścipisemnej egzaminów zawodowych oraz otrzymują indeksy i możliwość studiowania na wielu prestiżowych uczelniach rolniczych w kraju.

więcej...


POWODZENIA, PRZYJACIELE!


      W piątek, 27 kwietnia żegnaliśmy kolejnych absolwentów naszej szkoły. uroczystość rozpoczęła msza św., odprawiona przez ks. Arkadiusza Ryłka . Następnie głos zabrała dyrektor szkoły, pani Wioletta Gierłachowska. Nawiązała do tradycji szkoły, wskazując na wartość rolniczego kształcenia i pogratulowała tegorocznym absolwentom już uzyskanych wyników kształcenia zawodowego - wszyscy uzyskali kwalifikację R.16. Życzyła równie owocnych efektów tym absolwentom, którzy przystąpią do egzaminów maturalnych, a wszystkim spełnienia marzeń i planów. Do życzeń pani dyrektor dołączyli w swoich wystąpieniach przybyli na uroczystość goście: Wicestarosta Powiatu Wysokomazowieckiego, pan Leszek Gruchała, oraz radny powiatu, pan Waldemar Kikolski, który przed laty kończył naszą szkołę i z tej perspektywy podzielił się wspomnieniami o swojej maturze.

więcej...


SUKCES ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZYCH
IM. STEFANII KARPOWICZ W KRZYŻEWIE


      W dniach 20-21 kwietnia br. w ZSCK w Sejnach odbyły się eliminacje okręgowe XLII edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych, w których wzięło udział 156 uczestników ze szkół rolniczych 25 powiatów województw: podlaskiego, mazowieckiego i lubelskiego.
      W rywalizacji w bloku: produkcja roślinna nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces. Radosław Sokołowski zajął I miejsce, a Mateusz Pęza III miejsce. Paweł Puchacz w bloku: produkcja zwierzęca uplasował się na IX miejscu.

więcej...


ECH SZKOŁO, JAK MIŁO CIĘ WSPOMINAĆ...


      W niedzielę 18 marca br. w Szkole przebywała grupa absolwentów z rocznika 2004. W niezwykle ciepłej atmosferze spotkali się z dawnym wychowawcą Jackiem Tomkielem, wraz z którym zwiedzili swoje dawne miejsce nauki: szkołę i internat.

więcej...


Targi w Kielcach "AGRO-TECH"

więcej...


Spotkanie z policjantem


       W tym semestrze okazją do porozmawiania o planach na przyszłość i ogólnej sytuacji młodzieży stało się 26 lutego spotkanie ze st.asp. Markiem Pabichem, który przedstawił nam warunki i wymagania stawiane przed osobami chcącymi wstąpić do służb mundurowych.

więcej...


Spotkanie z przedstawicielem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z Wysokiego Mazowieckiego


      9 marca spotkanie z przedstawicielem Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa z Wysokiego Mazowieckiego stało się konieczne w sytuacji zmiany form składania wniosków przez rolników.

więcej...


STUDNIÓWKA 2018

PRZETAŃCZYĆ Z TOBĄ CHCĘ CAŁĄ NOC...


      Słowa dawnego przeboju mogą być podsumowaniem wspaniałej zabawy, jaką przeżyliśmy w niedzielną noc 21 stycznia br. w Sali Bankietowej Wersal w Łapach. Okazją do miłego spotkania grona pedagogicznego Zespołu Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie, rodziców i zaproszonych gości była studniówka klasy Technikum - technik rolnik.

więcej...


BEZPIECZNA+ - W TERENIE


      Ostatnim etapem realizowanego projektu Bezpieczna+ był szkoleniowy wyjazd w dn. 15-16 grudnia 2017r. do konferencyjnego ośrodka Rozłogi. Kto oczekiwał siedzenia za stołem i słuchania wykładów, ten się - niestety - rozczarował, bowiem zajęcia były mocno zróżnicowane.

więcej...


BYĆ NAJLEPSZYM!


      15 listopada br. w II Liceum Ogólnokształcącym im. księżnej Anny z Sapiehów Jabłonowskiej w Białymstoku miała miejsce uroczystość wręczenia stypendium Prezesa Rady Ministrów. Pośród 121 wyróżnionych osób znalazł się także nasz kolega, uczeń klasy III technik rolnik, Radosław Sokołowski.

więcej...


BEZPIECZNA +


      Wiadomo, że ważnym warunkiem działania człowieka jest jego poczucie bezpieczeństwa, dlatego w ramach wzmacniania poczucia bezpieczeństwa w ZSR w Krzyżewie został wdrożony rządowy projekt "Bezpieczna+".

więcej...


99 rocznica Odzyskania Niepodległości


      Tegoroczne obchody 99 rocznicy Odzyskania Niepodległości miały w naszej szkole szerszy wymiar. Najpierw wysłuchaliśmy krótkiej prezentacji o okolicznościach, w jakich rodziła się wolność Polski przygotowanej przez uczniów pod kierunkiem p. Jacka Tomkiela, nauczyciela historii i wiedzy o społeczeństwie.

więcej...


BEZPIECZEŃSTWO NAJWAŻNIEJSZE!


      10 listopada br. odbył się szkolny konkurs BHP, w którym wzięli udział uczniowie klasy IV technik rolnik. Konkurs wygrał Łukasz Puławski, drugie miejsce zajął Kamil Radłowski. Uczniowie w nagrodę otrzymali wyposażenie ochronne.

Zwycięzcom gratulujemy.


W PODZIĘKOWANIU ZA NAUCZYCIELSKI TRUD


      Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej w naszej szkole przebiegł w bardzo ciepłej, rodzinnej atmosferze. Zamiast tradycyjnej części artystycznej postanowiliśmy tym razem uhonorować nauczycieli za ich pracę nie tylko kwiatami, ale też orderami, które częściowo poważnie, a częściowo żartobliwie określiłyby zakres ich obowiązków, wykładane przedmioty oraz zaangażowanie w życie szkoły.

więcej...


Rozpoczęcie roku skolnego 2017/2018


      To już tradycja, że nowy rok szkolny 2017/2018 rozpoczęliśmy Mszą Św., którą celebrował ksiądz Mariusz. W słowach nauki znalazły się zarówno przestrogi, by nie popełniać błędów, jak i życzenia owocnej pracy. Podobne zdania usłyszeliśmy od pani dyrektor Wioletty Gierłachowskiej, która przypomniała nam, że rok szkolny tylko pozornie trwa długo, bo aż dwa semestry, jednak czas mija szybko, a w naszych programach są nie tylko lekcje, ale zajęcia praktyczne i najważniejsze - egzaminy.

więcej...


Dni Kukurydzy i I Dni Soi w Krzyżewie


      Nawet deszczowa pogoda nie przeszkodziła w zorganizowaniu przez Stację Doświadczalną Oceny Odmian w Krzyżewie Dni Kukurydzy i I Dni Soi. Spotkanie pracowników naukowych, przedstawicieli firm i zaproszonych gości odbyło się w naszej szkole. Nie zabrakło naszych uczniów, młodzieży z innych szkół o profilu rolniczym i okolicznych rolników, którzy z zainteresowaniem wysłuchali prelekcji dr hab. Józefa Adamczyka, porad agrotechnicznych dr inż. Romana Warzechy oraz informacji przekazanych przez dyrektora SDOO Bronisława Puczela i przedstawicieli firm reprezentujących branżę rolniczą. Nie zabrakło także loterii fantowej i tradycyjnego poczęstunku. Po raz kolejny Zespół Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie udowodnił, jak głęboko wpisał się w tradycję rolniczą regionu i jak ważna jest współpraca ze środowiskiem lokalnym.

więcej...


"Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym"


      Ponad 500 uczniów klas maturalnych ze szkół o profilu rolniczym uczestniczyło w eliminacjach XXI Wojewódzkiego Konkursu "Bezpieczna praca w gospodarstwie rolnym". Do finału, który odbył się 15 marca br. w naszej szkole, przystąpiło 18 reprezentantów szkół z całego województwa podlaskiego.

FILM

więcej...


W gronie najlepszych w województwie


      3 marca br. w Białymstoku w Urzędzie Marszałkowskim odbył się etap wojewódzki dziewiątej edycji Olimpiady Młodych Producentów Rolnych.Do eliminacji na szczeblu wojewódzkim zakwalifikowało się 43 uczestników. To uczniowie szkół rolniczych z terenu całego województwa, studenci i rolnicy indywidualni. Wśród nich znaleźli się nasi uczniowie: Mateusz Bagiński, Łukasz Puławski, Emil Urbasz, Radosław Sokołowski oraz nasz ubiegłoroczny absolwent - Łukasz Łuniewski.
      Łukasz Łuniewski, dwukrotny laureat etapu krajowego OWiUR, także i tym razem wykazał się dużą wiedzą z branży rolniczej i zajął IV miejsce. Tym samym zakwalifikował się do ogólnopolskiego finału Olimpiady, który odbędzie się podczas Międzynarodowych Targów Techniki Rolniczej Agrotech w Kielcach.

więcej...


KONFERENCJA POŚWIĘCONA SYTUACJI I WYZWANIOM W ROLNICTWIE

więcej...


Studniówka 2017


   W sobotni wieczór, 14 stycznia br., w sali "Acapulco" w Łapach miała miejsce długo oczekiwana przez klasy maturalne Zespołu Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie uroczystość, czyli studniówka - bal odbywający się na sto dni przed ukończeniem szkoły i egzaminem dojrzałości.


"Poloneza czas zacząć"

więcej...


Stypendyści Prezesa Rady Ministów:


   Sandra Łupińska - liceum ogólnokształcące
   Radosław Sokołowski - technikum (technik rolnik)

więcej...


Pamiętamy!


   W niedzielę, 08 stycznia br. w Bazylice Mniejszej w Sokołach odbyła się Msza Św. w 42 rocznicę śmierci założycielki Szkoły Rolniczej w Krzyżewie, obecnej Patronki Zespołu Szkół Rolniczych, Pani Stefanii Karpowicz.

więcej...Przez śmiech nauka


   Kilka dni temu odwiedzili nas uczniowie Zespołu Szkół w Płonce Kościelnej, aby zaprezentować przygotowane pod kierunkiem pani Agnieszki Stypułkowskiej przedstawienie teatralne o szkodliwości używek.

więcej...


Dwadzieścia lat minęło jak jeden dzień…

W minioną niedzielę, 20 listopada miało miejsce spotkanie absolwentów 1995 i 1996 roku, którego inicjatorką była absolwenta Ewa Kuczyńska.

więcej...


Polak to brzmi dumnie

Jak co roku, uroczyście obchodziliśmy Rocznicę Odzyskania Niepodległości.

więcej...


Wyjazd naszych maturzystów na Jasną Górę
28 październik 2016 r.

więcej...


Święto Edukacji Narodowej

więcej...


Kolejny egzamin na 100% !


      Rok szkolny 2016/2017 zaczynamy bardzo dobrą wiadomością. Nasi koledzy z klasy technik rolnik w czerwcu zdawali egzamin zawodowy na kwalifikację R.03. Zdali go w 100%.

więcej...


Wykaz podręczników na rok szkolny 2016/2017


Łukasz Łuniewski laureatem XL edycji OWiUR w bloku produkcja roślinna


      W dniach 03 - 04 czerwca 2016r. odbyły się w Trzciance eliminacje centralne jubileuszowej XL edycji Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych. Łukasz Łuniewski - nasz tegoroczny absolwent, zajął 7 miejsce i zdobył tytuł laureata w bloku produkcja roślinna. Tym samym po raz kolejny potwierdził ogromną wiedzę z tego przedmiotu.

więcej...


Polowa lekcja rolnictwa


      9 czerwca br. Stacja Doświadczalna Oceny Odmian w Krzyżewie przygotowała Dni Pola. Jest to coroczna impreza organizowana dla okolicznych rolników, która jest okazją do zaprezentowania na terenie Stacji oferty producentów nawozów sztucznych, środków ochrony roślin i nowych, wartościowych nasion roślin polowych. My, jako uczniowie Zespołu Szkół Rolniczych w Krzyżewie i w większości przyszli rolnicy, tez wzięliśmy w tym spotkaniu udział.

więcej...


Finał Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu

      Nasza szkoła uczestniczyła w projekcie Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. Uczestnikami Projektu były szkoły ponadgimnazjalne z obszaru całej Polski. Głosowanie odbywało się za pomocą strony internetowej Projektu. Z głosowania w Internecie możemy pochwalić się IV miejscem w Polsce, co jest i Waszą zasługą, za co bardzo dziękujemy.
      W dniach 1-3 czerwca br. 8 uczniów z klas II LO i III TEO wzięło udział w finałowym zjeździe uczestników Akademii Nowoczesnego Patriotyzmu. Uroczystość odbyła się w Krakowie na terenie Parku Edukacji Globalnej "Wioski Świata".

więcej...


Termin składania dokumentów do Szkoły Policealnej dla Dorosłych
w zawodach technik informatyk i technik turystyki wiejskiej
do 1 lipca 2016 r.Konferencja w 140 rocznicę urodzin Stefanii Karpowicz

więcej...Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły z piłce ręcznej dziewcząt i piłce nożnej chłpców z gimnazjów

więcej...


Pierwszego maja o pracy rolników
      Pierwszego maja odbyła się zorganizowana przez Powiatową Podlaską Izbę Rolniczą i Zespół Szkół Rolniczych w Krzyżewie konferencja na temat:
Problemy bieżące rolnictwa a szanse i zagrożenia w jego rozwoju w regionie podlaskim.

więcej...


Pożegnanie maturzystów

więcej..."Dzień otwartych drzwi" w naszej szkole

więcej...


Trzecie i czwarte miejsce w eliminacjach okręgowych Xl edycji olimpiady wiedzy i umiejętności rolniczych

22 kwietnia br. w Rudce odbyły się eliminacje okręgowe XL edycji OWiUR, w której Łukasz Łuniewski zdobył trzecie miejsce i zakwalifikował się do etapu centralnego. Karol Dworakowski zajął czwarte miejsce.

więcej...


Odliczanie do światowych dni młodzieży

19 kwietnia gościliśmy w naszej szkole symbole Światowych Dni Młodzieży - kopie krzyża i ikony Matki Bożej Królowej Ludu Rzymskiego.

więcej...


Egzaminy zawodowe ?
Tu się zdaje na 100 % !

więcej...


Droga Krzyżowa z Krzyżewa do Sokół

więcej...


W gronie najlepszych w województwie

26 lutego br. w PODR w Szepietowie odbył się etap wojewódzki Olimpiady Młodych Producentów Rolnych, corocznie organizowany przez ZMW i PODR, a wśród nich nasz uczestnik, Daniel Brzozowski, który w finale etapu wojewódzkiego zajął czwarte miejsce.

więcej...


Energetyka rozproszona
gwarantem bezpieczeństwa energetycznego na terenach nisko zurbanizowanych

W dniu 22 lutego uczniowie klasy III Technikum o kierunku: technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej uczestniczyli w szkoleniu i warsztatach, które odbywały się w Banku Spółdzielczym w Wysokiem Mazowieckiem.

więcej...


Obora i robot, czyli... (z komputerem do krowy)

16 lutego br. uczniowie klas pierwszych i drugich Technikum w ramach zajęć praktycznych uczestniczyli w wyjeździe szkoleniowym do gospodarstwa państwa Marioli i Adama Paczóskich w miejscowości Korabie w woj. mazowieckim.

więcej...


Jedyny taki bal

więcej...Wróciliśmy na listę rankingu szkół

więcej...


Jasełka

więcej...


Szkolna Wigilia

więcej...


Szkolne kolędowanie

więcej...


Święto Niepodległości

więcej...


Stypendium Prezesa Rady Ministrów 2015

więcej...


Pierwsze spotkanie z rodzicami

więcej...


Święto Edukacji Narodowej

więcej...


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2015/2016

więcej...


SZCZĘŚLIWE STO PROCENT!

więcej...


Z żalem informujemy, że po ciężkiej chorobie, w wieku 65 lat, zmarł prof. Jerzy Postlep, wieloletni nauczyciel języka polskiego w Zespole Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz w Krzyżewie

Dyrektor Zespołu Szkół Rolniczych w Krzyżewie
Wioletta Gierłachowska


Zakończenie roku szkolnego 2014/2015

więcej...


Egzamin zawodowy przyszłych rolników

więcej...


ZSR z Krzyżewa na dniach powiatu wysokomazowieckiego.

więcej...


Stajnia w Krzyżewie

więcej...


OSIĄGAMY SUKCESY
Etap Finałowy XXXIX Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych

więcej...


OSIĄGAMY SUKCESY
II Edycja Konkursu Wiedzy o Bankowości "Wiem więcej - lepiej inwestuję"

więcej...


OSIĄGAMY SUKCESY
XIII Powiatowy Konkurs Wiedzy o Życiu i Nauczaniu Świętego Jana Pawła II

więcej...


VIII Powiatowy Konkurs Poetycki "Wierszem malowane"

więcej...


Konkurs plastyczny

więcej...


Pożegnanie maturzystów 2015

więcej...


SUKCES ZESPOŁU SZKÓŁ ROLNICZYCH im. S. KARPOWICZ W KRZYŻEWIE!

więcej...


Droga Krzyżowa

więcej...


Samorządni z uśmiechem

więcej...


Spotkanie Pana Andrzeja Remisiewicza z młodzieżą technkum rolniczego

więcej...


Święto Patronki Szkoły Stefanii Karpowicz

więcej...


STUDNIÓWKA 2015

więcej...


Stypendium Prezesa Rady Ministrów

więcej...


Uroczyste obchody Święta Niepodległości w szkole

więcej...Nie tylko książka i zeszyt

więcej...


Jesteśmy na kursach...

więcej...


A remont trwa!

więcej...


Szlakiem Monte Cassino - 1944-2014

więcej...


Puławskie azoty i nie tylko

więcej...


Krzyż wraca na nagrobny pomnik Bronisławy Karpowiczowej

więcej...


Uroczyste rozpoczęcie
roku szkolnego 2014/2015

więcej...


Uroczyste zakończenie roku szkolego 2013/2014

więcej...


Wręczenie świadectw ukończenia
Szkoły Policealnej dla Dorosłych - technik turystyki wiejskiej
(IV semestr)

więcej...


Marcin Janczewski, uczeń klasy trzeciej o profilu technik rolnik, w dniach 6 - 7 czerwca br. wziął udział w eliminacjach centralnych XXXVIII Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku produkcja roślinna i uzyskał tytuł laureat

więcej...


Krzyżewo w powiecie wysokomazowieckim

więcej...


Informacja o terminach egzaminów z przygotowania zawodowego

Szkoły Policealnej - technik turystyki wiejskiej

Technikum i Szkoły Policealnej - technik rolnik i technik ekonomista


Młodzi strażacy w akcji

więcej...


IPN w Krzyżewie

więcej...


FORUM ROLNICZO - NAUKOWE W KRZYŻEWIE
Poznaj nowe perspektywy szkoły

więcej...


Rocznica uchwalenia Konstytucji 3 Maja

więcej...


Pożegnanie uczniów klas maturalnych

więcej...


Dzień Ziemi

"PRZYRODA MOŻE ISTNIEĆ BEZ CZŁOWIEKA, CZŁOWIEK BEZ PRZYRODY NIE!"

więcej...


Droga Krzyżowa do Bazyliki Mniejszej w Sokołach

więcej...


Święto Patronki Szkoły Stafanii Karpowicz

więcej...


Szkoleniowe spotkanie dla młodzieży klas technik rolnik, z udziałem firmy Trans-Rol oraz przedstawicieli fabryk nawozowych

więcej...


STUDNIÓWKA 2014

     

więcej...Zapytanie ofertowe w ramach projektu "Podniesienie atrakcyjności szkolnictwa zawodowego w Krzyżewie" współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

jezyk angielski

przedsiębiorczość


Szkolne Święta Bożego Narodzenia

więcej...


ŁAP KONTAKT. KRZYŻEWO - WORONOWO 2013

więcej...


Stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Stypendium w tym roku otrzymał ucz. Łukasz Łuniewski

więcej...


Pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę

więcej...


Obchody Dnia Edukacji Narodowej w naszej szkole

więcej...


ZŁAP KONTAKT - WSPÓŁPRACA MIĘDZYSZKOLNA

W dniach 8 - 10 października, w ramach programu Fundacji na Rzecz Pomocy Dzieciom z Grodzieńszczyzny, gościliśmy w naszej szkole grupę młodzieży ze szkoły z Woronowa na Białorusi.

więcej...


Wycieczka dydaktyczna na AGRO SHOW 2013

więcej...


Udział naszej szkoły w Dożynkach Diecezjalnych w Sokołach

więcej...


Dni Kukurydzy w Krzyżewie to już tradycja, podobnie jak udział w nich młodzieży z naszej szkoły

więcej...


Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2013/2014 odbyło się 2 września 2013 r. (poniedziałek) o godzinie 9.00

więcej...
100 LAT KRZYŻEWSKIEJ SZKOŁY ROLNICZEJ!!!


Z okazji Jubileuszu 100-lecia Szkoły Rolniczej w Krzyżewie, Zespół Szkół Rolniczych im. Stefanii Karpowicz otrzymał gratulacje i życzenia dalszego rozwoju i wielu osiągnięć edukacyjnych. Listy gratulacyjne nadeszły także od osób i instytucji, których przedstawiciele mimo zaproszenia nie mogli przybyć na uroczystości.
Galeria z Jubileuszu 100-lecia Szkoły Rolniczej
Msza Świętą połączona z poświęceniem Pomnika Nagrobnego Patronki Szkoły - Pani Stefanii Karpowicz

więcej ...